Материјал:
 95% памук
 5% еластан
aleksa

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан - 3045

  • Код на продуктот: 3045
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции