Материјал:
 95% памук
 5% еластан
djanis

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан - 3075

  • Код на продуктот: 3075
  • Достапност: На залиха
  • 1,300.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции