Материјал:
 95% памук
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Туники црвено

  • Код на продуктот: 1432crs
  • Достапност: На залиха
  • 1,100.00ДЕН.


Достапни опции