Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
FANTASYA

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -7070

  • Код на продуктот: 7070
  • Достапност: На залиха
  • 1,900.00ДЕН.
  • 1,590.00ДЕН.


Достапни опции