Материјал:
 95% памук, 
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ ЦРНО

  • Код на продуктот: А234bs
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,450.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции