Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
miroslava

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан - 3081

  • Код на продуктот: 3081
  • Достапност: На залиха
  • 1,500.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции