Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
viola

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ ЦРНО БЕЛ -2022

  • Код на продуктот: 2022
  • Достапност: На залиха
  • 1,790.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции