Материјал:
95% памук
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан бел

  • Код на продуктот: 3101
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 890.00ДЕН.


Достапни опции