Боја: Шарено


Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан шарено-3110

  • Код на продуктот: 3110
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 840.00ДЕН.


Достапни опции